250 éves az európai cirkuszművészet

2018. december 1-jén nyitott a 250 éves az európai cirkuszművészet pályázatra beérkezett alkotások kiállítása.

A kiállítás 2018. december 31-ig tekinthető meg a

Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtárában (Pécs, Universitas u. 2/a. Tudásközpont 4. emelet)

Több mint 300 csodálatos alkotás érkezett hozzánk az óvodás és kisiskolás kategóriában.

A díjazott művek:

Óvodás egyéni kategória:

1. helyezett: Vanyó Alíz, Köztársaság Téri Óvoda, Pécs
    2. helyezett: Balogh Bori, Nefelejcs Óvoda, Budapest

1. helyezett: Arany Zsolt, Bánki Református Óvoda, DebreceKülöndíjat  kapott: Balogh Tünde, Nefelejcs Óvoda, BudapestIskolás egyéni kategória:
  1. helyezett: Villányi Borbála Lilla, Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola, Hódmezővásárhely

1. helyezett: Somogyi Izabella, Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs

2. helyezett: Gyürki Zsófia, Zrínyi Ilona Általános Iskola, Kecskemét            3. helyezett: Budai Kasszandra, Gyengénlátók Általános Iskolája, Budapest

3. helyezett: Masnecz Hanna, Mezőszél utcai Általános Iskola, Pécs

Különdíjat kapott: Kovács Boglárka, Hatvani István Általános Iskola, Debrecen

Vésztői Lara, Gyulai Implom József Általános Iskola

Iskolás csoport kategória: