Kedvezményes beiratkozási lehetőség pedagógusok számára

Ez év őszétől új elemmel bővült az olvasói kedvezmények köre a Csorba Győző Könyvtár összes fiókkönyvtárában és a Tudásközpontban egyaránt.

Azoknak a pedagógusoknak, akik évente legalább egy alkalommal könyvtárbemutató, könyvtárhasználati vagy egyéb tematikus foglalkozásra gyermekcsoportot kísérnek könyvtárainkba, beiratkozáskor, illetve lejárt olvasójegyük meghosszabbításakor nem kell tagsági díjat fizetniük. A lehetőségeik az ingyenes beiratkozás mellett a következőkkel bővülnek: maximálisan 20 dokumentumot kölcsönözhetnek 10 dokumentum helyett, 3 hónapra, egy hónap helyettés ezentúl még kétszer hosszabbíthatják egy-egy hónappal a kölcsönzést.

Ezzel a lehetőséggel szeretnénk azoknak a munkáját megkönnyíteni, akik fontosnak tartják az olvasásra nevelés folyamatában a gyermekek igényes olvasmányokhoz juttatását, a könyvtárba járás megszerettetését.

A teljes kedvezményt annál a gyermekkönyvtárosnál/ könyvtárosnál lehet érvényesíteni, akinél a könyvtári foglalkozásra jelentkeztek. Kérjük, vegyék fel munkatársainkkal telefonon vagy e-mailben a kapcsolatot!

Apáczai Csere János Fiókkönyvtár +36 72 550 637
Pandur-Szűcs Anna Mária, gyermekkönyvtáros
Válé Judit, gyermekkönyvtáros

Belvárosi Fiókkönyvtár +36 72 525 769
Dr. Szabolcsiné Orosz Hajnalka, olvasószolgálati könyvtáros

Csipkefa Gyermekkönyvtár +36 72 324 385
Mikolasek Tímea, gyermekkönyvtáros

Kertvárosi Fiókkönyvtár +36 72 443 222
Kissné Heinrich Szilvia, olvasószolgálati könyvtáros

Körbirodalom Gyermekkönyvtár +36 72 501-690/28022
Győriné Kövesdi Zsuzsanna, csoportvezető
Kárpáti Szlávna, gyermekkönyvtáros
Kincse Anna, gyermekkönyvtáros

Minerva Fiókkönyvtár +36 72 253 477
Gűth Csilla, olvasószolgálati könyvtáros

Várkonyi Nándor Fiókkönyvtár és Pinokkió Gyermekkönyvtár +36 72 324 001
Balázs Ágnes, gyermekkönyvtáros
Jancsik Patricia, gyermekkönyvtáros

A teljes kedvezmény csak abban a könyvtárban érvényesíthető, ahol a gyermekcsoporttal megjelent a pedagógus, a másik könyvtárakban is megilleti az ingyenesség, a többi kedvezmény viszont nem.