K. László Szilvia: Marci és a galibák – Pocsolyától lombhullásig

K. László Szilvia: Kékmanó, a főnyeremény 4. - Marci és a galibák - Pocsolyától lombhullásigTi ismeritek Kékmanót? Ő az, aki minden galibánál segít barátjának, Marcinak.

Marci óvodás, már nagycsoportos, és mint minden ilyen korú gyereknek, neki is rengeteg kérdése van: hol lakik az ősz, élnek-e szörnyek a ködben. A Kékmanó, a főnyeremény 4. kötetében igazi őszi kalandozásokról olvashattok, és persze minden kérdésre fény derül. A kis barátok eljutnak Őszországba, megismerkednek Priclivel és Praclival, a két kismanóval, ugrálnak pocsolyába, és meglátogatják a könyvtárat is. Ha tudni akarjátok, milyen galibákba keveredik Marci és kék ruhás, sárga sipkás Kékmanó, látogassatok el a könyvtárunkba, és keressétek a Pocsolyától lombhullásig című részt!

Szeged, Könyvmolyképző Kiadó, 2016.