Mesevilág képekben – Lázár Ervin történetei a papírszínházban

A Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtára rajzpályázatot hirdet óvodás és általános iskolás tanulók számára

Mesevilág képekben – Lázár Ervin történetei a papírszínházban

A pályázat célja:

Lázár Ervin meséinek illusztrálása a papírszínház technika segítségével. Pályázni lehet Lázár Ervin sza

Kategóriák:

Óvodások

Általános iskolások – alsó tagozat

Általános iskolások – felső tagozat

Jelentkezni lehet egyénileg és csoportosan is. A csoportok létszáma kötetlen.

Formai elvárások:

A/3 papírméret

A lapok száma: min. 5 lap + címoldal (A címlap hátulján szerepeljen a pályázók neve, óvodája vagy iskolája, elérhetősége!)

A rajzok bármely illusztrációs technikával készülhetnek.

Pályamű beküldése:

A pályázatokat postai úton, személyesen vagy elektronikusan lehet eljuttatni a könyvtár elérhetőségeire.

cím: Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtár 7622 Pécs, Universitas u. 2/A (Tudásközpont, 4. emelet)

e-mail cím: korbirodalom@csgyk.hu

A pályaműveket beküldők hozzájárulnak, hogy a Csorba Győző Könyvtár az alkotók nevének feltüntetésével felhasználja a pályaművet honlapján, facebook oldalán és a könyvtári foglalkozásokon.

A beküldés határideje: 2018. április 16.