Versmondó verseny a költészet napja alkalmából

A Csorba Győző Könyvtár Körbirodalom Gyermekkönyvtára versmondó versenyt hirdet a magyar költészet napja alkalmából.

A felhívásra általános iskolás alsó és felső tagozatos gyermekek jelentkezését várjuk szabadon választva magyar költők műveiből. A könyvtár ebben az évben kiemelt figyelmet szentel Pákolitz István születésének 100. évfordulójának, ezért szeretettel várjuk Pákolitz István gyermekverseit.

A rendezvény időkerete miatt kérjük a versenyzőket, hogy maximum 3 perces előadással készüljenek. Jelentkezni március 24-ig lehet a korbirodalom@csgyk.hu e-mail címen. A jelentkezők írják meg nevüket, korukat, iskolájukat, osztályukat és a saját elérhetőségeiket. Az előadók két kategóriában: alsó és felső tagozatos csoportokban versenyeznek.

A verseny időpontja: 2019. április 9. 14 óra
Helyszín: Tudásközpont, Konferenciaterem 7622 Pécs, Universitas u.2/a
A regisztráció a jelentkezések sorrendjében történik, 40 fő regisztrációját tudjuk fogadni.