A Nagy Könyves Beavatás eredményhirdetése

Véget ért A Nagy Könyves Beavatás olvasásnépszerűsítő verseny. 2018. 04. 14-én, szombaton Budapesten, az Országos Széchényi Könyvtárban adták át a díjakat a nyertes csapatoknak.

A Körbirodalom Gyermekkönyvtár Könyvek… és ennyi ifjúsági olvasóklubjából három csapat is részt vett az 5 hónapos játékon. A hét kreatív feladat megoldásával és ugyanennyi könyvajánló megírásával mindhárom csapat eredményesen szerepelt, s bejutott a legjobb tizenöt csapat közé.

A Nightmare before Christmas csapat a 13., a Könyvmoly Quartett a 10., míg a tavaly is indult Hibbant-sziget harcosai csapat a 7. helyet érte el az országos versenyen.

Köszönjük az Egri Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár és a Gödöllői Városi Könyvtár és Információs Központ munkatársainak a remek szervezést, sok segítséget és a vendéglátást!

Gratulálunk a fiataloknak és nagyon büszkék vagyunk rájuk!