Dan Green: Hajsza a vidámparkban

Kalandos utazásra hívja ez a könyv mindazokat, akik szeretik a rejtélyeket, és a gondolkodtató feladatokat. A színhely egy vidámpark, ahol képzeletben kipróbálhatod az összes játékot, miközben minden felmerülő kérdésre meg kell találnod a megfelelő választ ahhoz, hogy tovább haladhass.

Ha figyeltél fizika órákon, nem lesz nehéz teljesíteni a küldetést. Akkor sincs baj, ha esetleg most még nem tudod mindenre azonnal a választ. Mire a könyv végére érsz, nemcsak egy izgalmas olvasmányélménnyel leszel gazdagabb, hanem fizikatudásod is jelentősen bővülni fog. Ha elakadsz, segít a könyv végén lévő kisokos, ahol a legfontosabb fizikai fogalmak magyarázatát találod. A történetet saját magad alakítod attól függően, hogy hogyan döntesz a problémák megoldása során.

Felkészültél? Akkor figyeld a piktogramokat, és dönts okosan! Indulhat a kaland!

Budapest, Napraforgó, 2018.